Ne jinak je tomu i u promo akce Letní týdenní kalendář. Ta se koná od června do konce srpna. Každý den v týdnu na vás čeká jiná odměna. Díky tomu tak můžete získat bonusy za vklad, zatočení zdarma a další.

Přesný přehled odměn na každý den si projděte níže:
Pondělní navýšení – v pondělí si můžete navýšit zůstatek vašeho účtu o bonus 250 Kč. Stačí provést vklad 500 Kč a při tom zadat bonusový kód PONDELI.

Úterní Vegas – získejte 200 Kč okamžitě na svůj účet. Ty získáte, když odehrajete alespoň 200 her na automatu Twin Spin s minimální sázkou 5 Kč.

Středeční volná zatočení – kdo by neměl rád volná zatočení. Ve středu jich můžete získat 20 na automatu Stickers. Stačí provést vklad 500 Kč a použít bonusový kód STREDA.

Mobilní čtvrtek – chcete si vyzkoušet oblíbené automaty v mobilu. Ve čtvrtek v Bohemia casinu je ten správný čas. Od casina totiž dostanete 5 zatočení zdarma na automatu Starburst v mobilu jen tak, bez jakýchkoli podmínek.

Páteční volná roztočení – další možnost, jak získat zatočení zdarma, dostanete v pátek. Vložte 500 Kč na svůj herní účet spolu s bonusovým kódem PATEK a okamžitě získáte 25 zatočení zdarma na automatu Gemix.

Dobrodružná sobota – získejte 200 Kč na svůj účet za hraní. Odehrajte 150 a více kol na automatu Gonzo’s Quest s minimální sázkou 10 Kč a peníze jsou vaše.

Bonusová neděle – proveďte vklad s bonusovým kódem NEDELE a casino vám připíše na účet 100% bonus až do výše 500 Kč.

Každý den je velmi snadné získat odměnu. Proto vám doporučujeme se zapojit do promo akcí každý den.

Pokud ještě nemáte účet v Bohemia casinu, zaregistrujte se nyní a pusťte se do hry!

Pouze pro SK hráče

Dle nového Loterijního zákona občané ČR již nemohou hrát v kasínech bez licence. 

 

Odkaz na české kasíno s licencí