Automat Guns N‘ Roses je vytvořen na motivy známé rockové kapely Guns N‘ Roses. Nyní máte jedinečnou příležitost si tento automat zahrát a to i zdarma díky volným zatočením. Součástí automatu je 5 písniček této kapely, které si během hraní můžete pustit.

Tato akce se koná do 6. února. Hraje se na Rock N Roulette, kterou najdete v Live casinu. Každý den, když podáte alespoň 10 sázek na této ruletě, dostanete 50 volných zatočení na daném automatu. Celkem po dobu trvání akce do může být až 600 volných zatočení.

Do akce se musíte přihlásit kliknutím na tlačítko na stránce promo akce. Pokud ještě nemáte účet v Unibet casinu, zaregistrujte se zde!
Do akce se nepočítají sázky typu 1:1. Tedy sázky na barvu, sudá/lichá, vysoká/nízká.
Volná zatočení budou připsána do 72 hodin od skončení akce. Výhry z volných zatočení jsou bonusové peníze a je potřeba je 25x protočit předtím, než je budete moci vybrat nebo použít na jinou hru.

Pokud si chcete zahrát tuto tématickou ruletu, nebo naopak získat volná zatočení, tak se přihlaste ke svému účtu nebo se zaregistrujte v Unibetu casinu a začněte hrát. Hodně štěstí do hry

Pouze pro EU hráče

Toto kasíno odešlo z Česka i Slovenska, takže v něm mohou hrát hráči pouze mimo tyto 2 země.

 

Odkaz na české kasíno s licencí (Fortuna)