Přehled rulety zdarma

Připravili jsme pro vás možnost vyzkoušet si všechny verze rulet zdarma přímo na našich stránkách. Stačí si vybrat vámi oblíbenou verzi a spustit ruletu. Díky tomu můžete nacvičit nejen samotnou hru, sázení a výhry, ale i jednotlivé systémy, jejich funkčnost a vypilovat je před tím, než se zaregistrujete v casinu a začnete hrát se skutečnými penězi. Doporučujeme vám vyzkoušet všechny verze rulet, abyste poznali jejich rozdíly a našli tu nejlepší pro vás.


Evropská ruleta

Evropská ruleta

Evropská ruleta je jednou ze tří základních druhů rulety. Samotné herní zařízení tvoří dvě části. Těmi jsou otáčivá část skládající se ze dvou samostatných kruhů a stůl s políčky na čísla a možnosti dalších sázek….

Francouzká ruleta

Francouzská ruleta

Francouzská verze rulety je nejstarší verzí, která se poprvé hrála v Paříži v roce 1796. I ta se skládá stejně jako Evropská ruleta ze dvou částí a 37 čísel na hracím poli. Hlavní rozdíl je v pravidlu La Partage. Díky němu se při padnutí kuličky na nulu, vrací polovina žetonů při sázce na barvu, sudou/lichou nebo malou/velkou….

Americká ruleta

Americká ruleta

Modernější a mladší verze klasické rulety, jak ji známe v Evropě. Po příchodu prvních přistěhovalců z Francie se do Ameriky dostala i ruleta. Ta se stejně jako v Evropě brzy stala oblíbenou hazardní hrou. Hlavním rozdílem oproti Evropské a Francouzské ruletě je, že na Americké ruletě je 38 čísel. Je zde totiž přidána jedna nula a tak na ní najdete pole s dvěma nulami – 00.