Francouzská ruleta

Francouzská verze rulety je nejstarší verzí, která se poprvé hrála v Paříži v roce 1796. I ta se skládá stejně jako Evropská ruleta ze dvou částí a 37 čísel na hracím poli. Hlavní rozdíl je v pravidlu La Partage. Díky němu se při padnutí kuličky na nulu, vrací polovina žetonů při sázce na barvu, sudou/lichou nebo malou/velkou.
Začněte hrát tím, že si vyberte hodnotu žetonu a umístíte své sázky. Po roztočení kola chvilku počkejte na výsledek a případnou výhru. Hodnotu žetonu si zvolíte kliknutím na hodnotu některých z připravených žetonů v pravé dolní části hry. Jakmile máte požadované žetony, sázku umístíte dalším kliknutím na vámi vybranou oblast na stole nebo na tabuli. Při každém kliknutí do oblasti, umístíte na dané místo žeton zvolené hodnoty.
Při pohybu myší nad stolem nebo nad sázecími oblastmi se vždy zvýrazní právě vložená sázka a zobrazí informaci o typu dané sázky (například Straight) a její aktuální výši.
Kliknutím na Točit v dolní části hry, vezmete kuličku a roztočíte kolo. Ve stejnou chvíli se tak z vašeho účtu odečte výše provedené sázky. Kulička po chvilce skončí v jedné z přihrádek. Číslo této přihrádky je výherním číslem.
Na sázecí oblast stolu je umístěna dolly, která označuje výherní číslo.
Výherní číslo se zobrazí na tabuli společně s podrobnostmi o něm a informací, zda jste zvítězili.

Specifikace

  • Minimální sázka: 1 Kč
  • Maximální sázka: 1000 Kč
  • Limit stolu: 1000 Kč
  • Volné zatočení: Ano
  • Demo hra: Ano, 125 000 Kč

Vyzkoušejte si Francouzskou ruletu zdarma:

Francouzská ruleta